Kup w przeciągu:

Hamak w terapii integracji sensorycznej i nie tylko, czyli co mówi o naszym hamaku fizjoterapeutka Dorota Robaczyńska 0
Hamak w terapii integracji sensorycznej i nie tylko, czyli co mówi o naszym hamaku fizjoterapeutka Dorota Robaczyńska

Zapraszamy do artykułu mgr Doroty Robaczyńskiej o wykorzystaniu hamaka AIR w terapii integracji sensorycznej i nie tylko.

 

Link do artykułu znajdziesz tutaj.

 

O Pani Dorocie dowiesz się więcej tutaj lub tutaj.

 

Poniżej kilka cytatów z artykułu:

"Hamak świetnie się sprawdza dla malutkich dzieci z którymi właśnie rodzic może się pobujać ale starsze dzieci ogarną temat samodzielnie".

 

"Hamak wykorzystywany jest często w terapii integracji sensorycznej. Dziecko ma wiele możliwości na jego wykorzystanie i świetną stymulację układu przedsionkowego, czucia głębokiego i dotykowego. I to w bardzo atrakcyjny sposób i serio można się w nim nieźle zaktywizować. A co najważniejsze często dziecko samo korzysta z hamaka. Jeśli jest malutkie to możesz usiąść razem z dzieckiem, bujać się i śpiewać lub czytać mu książkę”.

 

Cieszy nas bardzo, że hamak dociera do takich miejsc jak studia fizjoterapeutyczne a także do Waszych domów, gdzie nie tylko kojarzy się z akrobatyką czy jogą, jak było do tej pory:)

 

 

Więcej ciekawych filmów, artykułów i informacji o tematyce terapii, zajmowaniu się dziećmi już od ich piewrszych dni znajdziecie na mediach społecznościowych Doroty lub na jej kanale YT;)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium