Kup w przeciągu:

Akrobatyka powietrzna – oderwij się od codzienności, poczujesz się lepiej! 0
Akrobatyka powietrzna – oderwij się od codzienności, poczujesz się lepiej!

Uprawiana dla sportu, ale także rekreacyjnie, dla poprawienia sylwetki, dla relaksu, zbudowania świadomości własnego ciała – gimnastyka powietrzna, to hit ostatnich sezonów. Połączenie sztuki cyrkowej, tańca, jogi i... dobrej zabawy pokochali wszyscy – ci, którzy ćwiczą zawodowo lub amatorsko i ci, którzy tylko oglądają pokazy akrobatyki powietrznej. Co to za dyscyplina, jakiego sprzętu wymaga, gdzie można jej spróbować i komu jest szczególnie polecana?

czytaj całość »
Rekomendacje dla uczestników turniejów i zawodów Tańca w powietrzu 1
Rekomendacje dla uczestników turniejów i zawodów Tańca w powietrzu

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekomendacje dla trenerów i uczestników turniejów i zawodów Tańca w powietrzu, które powstały po Turnieju Tańca w Powietrzu w Pniewach 2022

 

Jury Turnieju przygotowało następujące rekomendacje dla uczestników turnieju i ich trenerów a także osób, które przygotowują zawodników. Nasze rekomendacje mają na celu wskazać najczęściej pojawiające się “błędy”, które obniżają ocenę jury. Rekomendację podają też przykłady i rozwiązania, które mamy nadzieję zostaną wprowadzone przez zawodników, którzy planują kolejne występy na turniejach. Celem publikacji tych rekomendacji jest zwiększanie poziomu pokazów podczas turniejów tańca w powietrzu, zwiększanie poziomu świadomości trenerów i uczestników i rozwój tańca w powietrzu.

Publikujemy je u nas na blogu;)

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium