Kup w przeciągu:

Magnezja czy Monkey hands? 0
Magnezja czy Monkey hands?

OCUN czy Dry Hands ? Preparaty Zwiększające Przyczepność

 

Wielu z nas spotyka się z problemem śliskiej rury, pomimo idealnych warunków w pomieszczeniu. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele preparatów zwiększających przyczepność. Płyny, proszki, woski, pianki, spraye - możliwości jest naprawdę dużo!

 

Wybór jest szeroki, więc warto przetestować różne opcje, aby znaleźć tę, która najlepiej sprawdzi się w Twoim treningu!

 

czytaj całość »
Hamak w terapii integracji sensorycznej i nie tylko, czyli co mówi o naszym hamaku fizjoterapeutka Dorota Robaczyńska 0
Hamak w terapii integracji sensorycznej i nie tylko, czyli co mówi o naszym hamaku fizjoterapeutka Dorota Robaczyńska

Hamak- najlepszy gadżet dla dziecka!

“ Pewnie nie raz zastanawiasz się jak ujarzmić swoje dziecko tym bardziej jeśli pogoda nie sprzyja a ono ma ogromne pokłady energii. Bardzo często dzieci, kiedy nie mają wystarczającej ilości ruchu, szukają aktywności, które mogą być nawet niebezpieczne. Wspinają się po meblach, parapetach. skaczą z wysokości, niszczą przedmioty, są mocno absorbujące. Do tego dochodzą wieczory, kiedy dziecko robi się marudne i samo nie wie co chce. Znasz to? To właśnie wynik zbyt małej ilości aktywności ruchowej i przebodźcowania bajkami”. To słowa Doroty Robaczyńskiej, która korzysta z naszego hamaka w swoim studio fizjoterapeutycznym i poleca go rodzicom. Jeszcze więcej informacji znajdziesz w artykule;)

czytaj całość »
Akrobatyka powietrzna – oderwij się od codzienności, poczujesz się lepiej! 0
Akrobatyka powietrzna – oderwij się od codzienności, poczujesz się lepiej!

Uprawiana dla sportu, ale także rekreacyjnie, dla poprawienia sylwetki, dla relaksu, zbudowania świadomości własnego ciała – gimnastyka powietrzna, to hit ostatnich sezonów. Połączenie sztuki cyrkowej, tańca, jogi i... dobrej zabawy pokochali wszyscy – ci, którzy ćwiczą zawodowo lub amatorsko i ci, którzy tylko oglądają pokazy akrobatyki powietrznej. Co to za dyscyplina, jakiego sprzętu wymaga, gdzie można jej spróbować i komu jest szczególnie polecana?

czytaj całość »
Rekomendacje dla uczestników turniejów i zawodów Tańca w powietrzu 1
Rekomendacje dla uczestników turniejów i zawodów Tańca w powietrzu

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekomendacje dla trenerów i uczestników turniejów i zawodów Tańca w powietrzu, które powstały po Turnieju Tańca w Powietrzu w Pniewach 2022

 

Jury Turnieju przygotowało następujące rekomendacje dla uczestników turnieju i ich trenerów a także osób, które przygotowują zawodników. Nasze rekomendacje mają na celu wskazać najczęściej pojawiające się “błędy”, które obniżają ocenę jury. Rekomendację podają też przykłady i rozwiązania, które mamy nadzieję zostaną wprowadzone przez zawodników, którzy planują kolejne występy na turniejach. Celem publikacji tych rekomendacji jest zwiększanie poziomu pokazów podczas turniejów tańca w powietrzu, zwiększanie poziomu świadomości trenerów i uczestników i rozwój tańca w powietrzu.

Publikujemy je u nas na blogu;)

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium